Zmiany na odnowie i nowości dla posiadaczy karnetów

Dzień opóźnienia w starcie po przerwie technologicznej zaliczyła strefa odnowy biologicznej. Miały na to wpływ opóźnione dostawy materiałów potrzebnych do modernizacji strefy. Przeszkodził nam np. strajk jednej z linii lotniczych.

Co zmieniło się na odnowie?

Pierwszą zmianą są godziny funkcjonowania strefy, choć w zasadzie to tylko „kosmetyka”. Do sauny i siłowni zapraszamy teraz od godziny 10:15. Będzie można z nich korzystać do 22:00, czyli tak jak do tej pory.

Najpoważniejszą zmianą jest jednak odejście od nielimotowanego czasu pobytu w saunie. Od teraz dotychczasowe 18 zł za wejście jest opłatą za pierwsze 1,5 godziny. Ta jednostka czasu jest niepodzielna, co oznacza, że klient będzie musiał zapłacić 18 zł, jeżeli nawet spędzi na saunie mniej niż podstawowy czas, z doświadczenia wiemy jednak, że to bardzo sporadyczne przypadki. Po upłynięciu 90 minut rozpocznie się natomiast naliczanie minutowe identyczne jak na basenie. Koszt to 0,20 zł za każdą minutę. Ten sam cennik obowiązuje we wszystkie dni tygodnia i święta. Czas będzie liczony jedynie w trakcie przebywania w strefie saun, a pomiar czasu umożliwia bramka, która pojawiła się przed wejściem do sauny. W najbliższym czasie stanie tam również ścianka, która powinna wpłynąć na zwiększenie poziomu intymności korzystających z saun.

Wprowadzenie nowego systemu w saunach wiąże się jednak z bardzo wyczekiwaną modernizacją. Od teraz za saunę będzie można płacić karnetem, który do tej pory można było wykorzystać jedynie na basen. Ten sam karnet umożliwi Państwu także wejście na lodowisko, które buduje się tuż obok. W przyszłości chcemy zaimplementować to rozwiązanie także w kręgielni, dzisiaj jednak za wcześnie jest, żeby spekulować kiedy to może nastąpić.

Mamy nadzieję, że nowe rozwiązania na odnowie, w szczególności te dotyczące możliwości płacenia karnetem, przypadną Państwu do gustu.

 

(59) 841 25 51
Redzikowo 16b 76-200 Słupsk
Copyright © 2016