Paweł Korzeniowski w Redzikowie!

Już w najbliższą niedzielę, 20 maja nasz basen odwiedzi Paweł Korzeniowski. Paweł Korzeniowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pływaków, medalista mistrzostw świata i Europy, olimpijczyk. Od teraz także ambasador Kinder+Sport Radości z Pływania, a właśnie w niedzielę, w basenie sportowym Parku Wodnego Redzikowo odbędzie się jedna z cyklu imprez organizowanych pod marką Kinder+Sport.

W godzinach 10:00 – 14:30 basen sportowy będzie miejscem konkurencji dla najmłodszych amatorów pływania. Tym zmaganiam będzie przyglądał się Paweł Korzeniowski. Wszystkich sympatyków naszego pływaka zapraszamy w tych godzinach na basen lub na trybuny (wejście na trybuny jest bezpłatne).

Jednocześnie informujemy wszystkich gości, że basen sportowy będzie wyłączony z użytkowania od 9:00 do ok. 15:00. Rekreacja będzie oczywiście dostępna normalnie.

 

Kinder+Sport to międzynarodowy program edukacyjny przygotowany przez Grupę Ferrero w celu promocji aktywnego stylu życia wśród młodych pokoleń oraz ich rodzin na całym świecie. U podstaw programu leży przekonanie, iż ułatwiając dzieciom i młodzieży dostęp do aktywności fizycznej, inspirujemy ich do dołączenia do kultury ruchu, a tym samym wierzymy, że w przyszłości staną się aktywnymi dorosłymi. Hasło programu – Joy of Moving – odkrywa nam jego formułę, która oparta jest na szczerej i naturalnej radości płynącej z ruchu! W Polsce Kinder+Sport realizowany jest od 2008 roku i co sezon aktywizuje blisko 70 tysięcy dzieci.

W Polsce program Kinder+Sport inspiruje najmłodszych do aktywnego spędzania wolnego czasu, jak również zapewnia im możliwość bezpłatnego uczestnictwa w licznych wydarzeniach sportowych organizowanych w ramach projektu.

Jedną z ważniejszych aktywności wspieranych przez Program w naszym kraju jest pływanie. W ramach Kinder+Sport Radość z Pływania doposażamy w sprzęt sportowy prawie 500 basenów, edukujemy i inspirujemy trenerów do przeprowadzania coraz ciekawszych zajęć lekcyjnych, a w czasie festiwali pływackich wraz z Pawłem Korzeniowskim, ambasadorem Kinder+Sport, zapewniamy świetną zabawę dla dzieci i ich rodzin! – czytamy na stronie organizatorów.

Nasi partnerzy
(59) 841 25 51
Redzikowo 16b 76-200 Słupsk
Copyright © 2016