Park Wodny Redzikowo czynny nocą!

Jak już na pewno niektórzy zdążyli odnotować – Park Wodny Redzikowo przystąpił do tegorocznej Otyliady, czyli nocnego maratonu pływackiego. Impreza odbędzie się w całej Polsce w nocy z 10 na 11 marca. W związku z tym, basen sportowy tuż przed godziną 18:00 zostanie wyłączony z użytkowania dla klientów i maksymalnie do 6:00 rano będzie w nim odbywać się jedynie pływanie uczestników Otyliady. O tym, jak zgłosić swój udział w Otyliadzie 2018 napiszemy już niedługo.
Mamy jednak dobre wieści, dla tych ,którzy z wyłączenia basenu sportowego zadowoleni być nie mogą. Pozostała część hali basenowej oraz wszystkie inne strefy będą czynne praktycznie do ostaniego klienta, a maksymalnie do godziny 6:00. Od godziny 18:00 bilet wstępu na basen obniżony zostanie o połowę. Maksymalnie do 6:00 będzie można korzystać z części rekreacyjnej basenu, w tym- podziwiać nocne niebo z basenu zewnętrznego. Po wyjściu z basenu zniżki na kręgle lub saunę będą działały tylko do 22:00, bo po tej godzinie, wejście do tych stref również będzie o połowę tańsze. Zapraszamy na nocne saunowanie, wizytę w siłowni, a także grę w kręgle. Już można rezerwować tory na nocny bowling, w dodatku za pół ceny! Cały czas z nami ma być otwarty Bar Przygoda na piętrze więc nie musicie zaopatrywać się w kanapki.

Impreza zbiega się z 10-leciem powołania spółki Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk sp. z o.o., która zarządza parkiem, halą w Jezierzycach i Orlikami w gminie.

Uwaga!
Zastrzegamy sobie prawo zamknięcia danej strefy przed czasem, jeżeli przez dłuższy czas nie będzie w niej żadnego klienta. Możliwe jest również zamknięcie całego obiektu przed godziną 6:00, jeżeli wszyscy uczestnicy Otyliady zadeklarują zakończenie maratonu, a w pozostałych strefach nie będzie klientów. Jeżeli planujesz przyjazd na basen, saunę czy kręgle w środku nocy, zadzwoń wcześniej i upewnij się, że obiekt jest wciąż czynny.

Nie ma możliwości rezerwacji torów na kręgle w godzinach, przed którymi nie ma żadnej rezerwacji. Maksymalny „pusty czas” to 30 minut. Oczywiście istnieje możliwość gry bez wcześniejszej rezerwacji, o ile tory są wolne, a kręgielnia nie została zamknięta z powodu dłuższego „przestoju”.

Śledźcie naszą stronę i profil na FB, już niedługo więcej szczegółów, gł. dla zainteresowanych startem w nocnym maratonie pływackim. Zaplanujcie pierwszą w historii Parku Wodnego Redzikowo nocną wizytę i do zobaczenia w nocy z 10 na 11 marca.

Nasi partnerzy
(59) 841 25 51
Redzikowo 16b 76-200 Słupsk
Copyright © 2016