(Polski) Reklama na terenie parku

(Polski) Reklama wizualna


Wyklejenie balustrady lub tablica nad trybunami

Oferujemy reklamę na balustradzie dzielącej basen sportowy od trybun. Nasza balustrada składa się z szyb o wymiarach 93 x 75 cm. Istnieje możliwość wyklejenia jednej z nich, lub kilku sąsiadujących, tak by uzyskać efekt szerszego pola reklamy. Obecnie dopuszczamy jedynie wyklejenie folią półprzezroczystą. (Koszt druku i wyklejenia w zaprzyjaźnionej firmie to 50 zł netto za “okienko”)

Jeżeli szukasz dużej powierzchni reklamowej, oferujemy powierzchnie nad trybunami. Twój banner o wymiarach 6 x 1,5 m będzie widoczny nawet z drugiego końca hali basenowej.

Cennik
 • Wyklejenie jednego “okienka” balustrady o wymiarach 93 x 75 cm – 150zł netto miesięcznie.
 • Każde kolejne okienko – + 100 zł netto miesięcznie.
 • Plansza nad trybunami – 375 zł netto miesięcznie.

– Indywidualne wyceny przy skorzystaniu z kilku opcji jednocześnie; rabaty przy umowie na dłuższy okres czasu.

Telebim

Telebim o wymiarach 3×3 m znajduje się w hali basenowej tuż przy brodziku dla najmłodszych. Tę formę reklamy widać jednak praktycznie z każdego miejsca na basenie. Duży format i efekt wizualny dają bardzo duże możliwości dotarcia do wyobraźni klientów. Miesięczna kampania obejmuje emisję spotu 10-15 s. w pętli do 5 minut. Standardowe obłożenie powoduje jednak, że reklama wyświetlana jest częściej.

Cennik
 • Miesięczna kampania – 500 zł netto TERAZ JEDYNE 350 zł netto
 • Koszt produkcji spotu na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta – 50 zł
 • PROMOCJA: produkcja spotu 15 s. GRATIS!

Reklama na zewnątrz

Zdecydowana większość naszych gości przyjeżdża do nas samochodem. Wysiadając z niego, już na parkingu mogą mieć kontakt z reklamą Twojej firmy, umieszczoną na ogrodzeniu parku. Produkcja tej formy reklamy jest najszybsza i najtańsza. Cena kampanii zależy od powierzchni, którą chcesz zająć. Do wyboru formaty 2,23 x 1 m i 4,7 x 1 m. Dodatkowo w każdej z opcji, banner można zawiesić z obu stron. Koszt produkcji nośnika reklamowego i jego zamocowanie leży po stronie reklamodawcy.

Cennik
 • 2,23 x 1 m – 200 zł netto/m-c
 • 4,7 x 1 m – 300 zł netto / m-c
 • Druga strona w każdej z powyższych opcji: +50% ceny.

Billboard

Billboard to świetne narzędzie reklamowe, bo widać je z daleka. Wymiary planszy reklamowej to aż 5,04 x 2,38 m. Od strony budynku parku, reklama rzuca się w oczy każdemu, kto wychodzi z obiektu już po przekroczeniu progu. Od strony parkingu widzi ją każdy, kto choćby przejeżdża tędy, np. autobusem ZIM. Koszt druku i wyklejenia billboardu to ok. 150 zł netto.

Cennik
 • Jedna strona – 400 zł netto/m-c
 • Dwie strony – 700 zł netto/m-c

Gablota ogłoszeniowa

Zaraz po wejściu do Parku Wodnego Redzikowo widać gablotę podświetloną światłem LED. To miejsce, które samo przyciąga wzrok, w dodatku znajdują się tu najważniejsze informacje dotyczące parku, jak np. aktualne badania wody, grafik zajętości torów basenu sportowego czy choćby rozkład jazdy autobusów. Najchętniej umieszczane są tu informacje o zbliżających się wydarzeniach w regionie (koncerty, wystawy, sztuki teatralne) oraz ogłoszenia o naborze pracowników.

Cennik
 • Informacja w formacie A4 – 30 zł netto/m-c
 • Informacja w formacie A3 – 50 zł netto/m-c

Inne miejsca

Poniżej przedstawiamy cennik pozostałych miejsc i form reklamy w stałej ofercie. Jeżeli masz pomysł na własną formę i miejsce reklamy, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Pamiętaj, że zawsze staramy się dopasować ofertę jak najbardziej indywidualnie i też lubimy negocjacje 😉

Cennik

– Okno z odnośnikiem na naszej stronie www 50 zł netto/m-c
– Ulotki formatu DL na kasie (basen/odnowa/kręgielnia/szatnia przy wejściu) 50 zł netto/m-c (cena za jedno z miejsc)
– Gazetki na stojaku – cena uzależniona od lokalizacji

(Polski) Reklama audio

Wszystkie badania dowodzą, że reklama dźwiękowa jest najprzyjemniejszą dla odbiorców, bo w przeciwieństwie do telewizji działa tylko na jeden bodziec. Ma też tę przewagę nad reklamą wizualną, że nie da się jej przeoczyć i dociera do nas mimochodem.

W Parku Wodnym Redzikowo możliwa jest reklama dźwiękowa, czyli taka sama jak w radiu. Pomiędzy blokami muzycznymi, co 30 minut emitujemy reklamy audio. To 2 razy w każdej godzinie, czyli nawet 32 razy w ciągu całego dnia! Docieramy do podświadomości wszystkich klientów, nawet tych jedynie przechodzących przez Park Wodny Redzikowo. Głośniki zainstalowane są w korytarzach, w strefie odnowy (sauna, siłownia i korytarz z poczekalnią), w strefie basenowej – w tym w szatniach oraz samej hali basenowej. Jedynie w kręgielni emitujemy muzykę z lokalnego radia, w pozostałych miejscach muzykę słychać już od wejścia.

Koszt miesięcznej kampanii to 200 zł netto. To kwota za emisję pojedynczego dźwięku za warunkach opisanych powyżej. Dźwięk o długości do 45 s. w formacie mp3 dostarcza klient. Współpracujemy ze studiami na grań, możemy pomóc w produkcji spotu. Ceny zależą od kilku czynników, najczęściej jest to przedział cenowy 50 – 150 zł.

Przy zamówieniach większych lub łączonych kampanii, ceny ustalane indywidualnie.

Zainteresowała Cię, któraś z powyższych form reklamy? Może chcesz skorzystać z kilku form jednocześnie? A może masz swój pomysł na Twoją reklamę w Parku Wodnym Redzikowo? Chcesz zaproponować inną formę współpracy? Skontaktuj się z nami, a może wspólnie stworzymy coś, co przyniesie korzyść Tobie i Twojej firmie.

Pamiętaj, że pozostajemy największym w regionie obiektem sportowo – rekreacyjnym. Miesięcznie sam basen odwiedza nawet 30 000 klientów. Ilu ich jest łącznie? Ciężko policzyć. Nasi goście chętnie korzystają z kręgielni, sauny, siłowni, ale także czekają w kolejce do lekarza, na rehabilitację czy przychodzą na pocztę odebrać lub nadać paczkę. To sprawia, że w Parku Wodnym Redzikowo mamy gości w każdym wieku. Przyjeżdżają do nas z różnych stron. Dominują osoby z powiatów słupskiego i sławieńskiego, ale w sezonie letnim mamy mnóstwo turystów z całej Polski. Regularnie z naszej oferty korzystają zagraniczni klienci, kontrahenci firm ze strefy ekonomicznej w Redzikowie oraz budowniczy i wojskowi amerykańskiej bazy wojskowej.

Zachęcamy do kontaktu:

793 366 654

marketing@parkwodnyredzikowo.pl

(Polski) Partner strefy

(Polski)

Partnerstwo w strefie daje największe możliwości reklamy i tworzy najbogatszy pakiet z ceną nie do uzyskania przy wyborze każdej z form z osobna. Partner strefy otrzymuje zawsze dodatkowe formy reklamy, które są zarezerwowane tylko dla tej formy promocji.

Obecnie poszukujemy partnera strefy odnowy, w tym pakiecie oferujemy:

 • Reklamę na wszystkich ulotkach w części dotyczącej strefy odnowy;
 • Reklamę wizualną w siłowni (2 bannery), na korytarzu w strefie odnowy (kilka bardzo dobrze widocznych miejsc na ścianach i szybach w strefie – konkretne miejsca do ustalenia na miejscu);
 • Reklamę na szybie przy głównym korytarzu prowadzącym na I piętro;
 • Możliwość wyklejenia folii reklamowej na 2 szybach barierki pomiędzy basenem sportowym a trybunami;
 • Przęsło ogrodzenia przy parkingu na zawieszenie banneru reklamowego;
 • Reklamę audio w radiowęźle emitowanym na terenie całego obiektu (oprócz kręgielni) – reklama emitowana co 30 min., przez cały dzień w dniach i godzinach otwarcia obiektu; słyszalna w korytarzach, basenie, saunie, siłowni i szatniach stref baseny i odnowa;
 • Możliwość ustawienia ulotek lub folderów na kasie w strefie odnowa;
 • Możliwość ustawienia stoiska podczas imprez organizowanych przez Park Wodny Redzikowo;
 • Tytuł sponsora lub partnera każdej imprezy organizowanej przez nas (4-5 wydarzeń w ciągu roku)
 • Reklama z odnośnikiem na stronie internetowej;
 • Inne świadczenia reklamowe ustalane indywidualnie;

Ceny ustalane są indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu na nr 793 366 654 lub e-mail marketing@parkwodnyredzikowo.pl

Na zdjęciach poniżej tylko kilka miejsc reklamowych dla partnera strefy, najbardziej widocznych w strefie odnowy.

Szukasz pakietu? Zapoznaj się z ofertą w PDF poniżej:

PAKIET SPORT GMINA SŁUPSK.PDF


Bądź z nami w kontakcie!

Zapraszamy na nasze profile w serwisach
Nasi partnerzy
(59) 841 25 51
Redzikowo 16b 76-200 Słupsk
Copyright © 2016