Dla uczestników Otyliady

Do Otyliady na basen w Redzikowie zapisało się 37 osób. Wśród nich są osoby, które zgłosiły swój udział w Otyliadzie na słupskiej pływalni, która ze względu na bardzo małe zainteresowanie zrezygnowała z organizacji maratonu. Wszystkie zapisane tam osoby zostały przepisane do Redzikowa i nie ponoszą dodatkowych kosztów startu.. Wg regulaminu naszej pływalni, jednocześnie na 6 torach basenu sportowego może pływać 60 osób i organizatorzy przyjęli to jako limit zgłoszeń, ale nawet gdyby chętnych było więcej, jest możliwość startu. Liczba osób pływających na torze w jednym momencie będzie jednak ograniczona do 6 osób, bo tak stanowi regulamin Otyliady.

Osoby, które nie zdążyły zapisać się do Otyliady online, mogą to zrobić w dniu zawodów. W kasie basenowej będzie trzeba uiścić opłatę 20 zł, która jest przepustką na basen i daje prawo startu w maratonie.

UWAGA! Opłaty za udział w Otyliadzie (dla osób, które nie zrobiły wcześniejszej rezerwacji online) przyjmowane będą dopiero w dniu zawodów. PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ

Chociaż Otyliada rozpoczyna się o godzinie 18:00, prosimy o wcześniejsze przybycie uczestników. Przynajmniej na pół godziny przed wejściem do basenu, dobrze żeby zawodnicy byli już w hali basenowej, przebrani i potwierdzali swoją obecność. Nie ma jednak obowiązku wejścia do wody o godzinie 18:00. Jeżeli ktoś nie może być w Redzikowie na rozpoczęciu maratonu, może do niego dołączyć o dowolnej porze, o ile w basenie ktoś jeszcze będzie płynął. W Otyliadzie chodzi o dobrą zabawę i sprawdzenie swoich możliwości. Czas 12 godzin to limit, w którym można walczyć o jak najdłuższy dystans. Godzina wejścia nie ma żadnego znaczenia, późniejszy start jednak zmniejsza szanse na rekord. Nie wszyscy walczą o jak najdłuższy dystans. W zeszłym roku w basenie Parku Wodnego Redzikowo tylko 3 osoby pływały aż do 6:00. Sporo osób swoich sił próbowało jedynie przez pierwszą godzinę. Niektórym wystarczyło 10 km, innym zwyczajnie organizm odmówił w trakcie posłuszeństwa i byli zmuszeni wcześniej zakończyć zawody.

Podczas Otyliady 2019 zostanie rozdanych mnóstwo nagród i pamiątek. Każdy otrzyma certyfikat uczestnictwa w maratonie wraz z pamiątkową monetą, która jest odlana w naprawdę pięknym stylu. Najlepsza trójka uczestników dostanie medale od organizatorów i nagrody od Parku Wodnego Redzikowo. Dodatkowo zostaną rozdane nagrody dla najmłodszej uczestniczki i najmłodszego uczestnika (w zeszłym roku paradoksalnie najmłodszy uczestnik miał ponad 20 lat), a także medal dla Super Seniora czyli najstarszej osoby uczestniczącej w Otyliadzie.

Wszelkie pytania odnośnie Otyliady oraz nocnego otwarcia stref w parku wodnym i na lodowisku w Redzikowie można kierować na adres mailowy marketing@parkwodnyredzikowo.pl

(59) 841 25 51
Redzikowo 16b 76-200 Słupsk
Copyright © 2016